Prekyba mediena ir jos gaminiais

nuo 1997


Statybinė mediena

Mes gaminame medieną statyboms: lentas, gegnes, balkius ir mūrlotus. Statybinę medieną pjauname iš šviežio pjovimo eglės, pušies ir maumedžio rąstų. Mediena pakuojama į vienodo ilgio paketus, kas kiekvieną eilę lentų dedamos 20 mm storio tarpinės. Paketas rišamas metalinėmis juostomis. Pagal kliento pageidavimą galimas kitoks pakavimas. Gaminių kokybė atitinka Europos standartus.

Tarinė mediena

Vakarų Europos klientams tiekiame ruošinius europadėklų gamybai ir jų remontui. Lentelės gaminamos iš spygliuočių (eglės, pušies) ir lapuočių (beržas, alksnis, drebulė) medienos. Gaminių kokybė antitinka UIC 435-2 normą.

Baldinė mediena

Iš aukštos kokybės beržo, juodalksnio, ąžuolo, uosio, pušies, eglės ir maumedžio rąstų gaminame neapipjautas lentas skirtas baldų gamybai. Klientui siūlome džiovintą džiovykloje arba nedžiovintą medieną. Medienos spalva vienoda (balta, gelsva, rausva), be pajuodavimų, pamėlynavimų, parudavimų. Mediena nesupuvusi, nesutręšusi, nesušutusi, be mechaninių ir vabalų pažeidimų. Šakos tik gyvos, neiškrentančios. Supakuota į vieno ilgio pakus. Kas kiekvieną eilę lentų dedamos tarpinės 20 mm storio. Paketas surištas metalinėmis juostomis. Paketo matmenys 1100x1100 mm.

Kontaktai

Tel.: ‭+370 (698) 21 837‬
El. paštas: info@arbor.lt
Adresas: Žeimenos g. 94, Kaunas, LT-50103